Křišťálová Drůza Světla do prostoru

Vyprodáno

Nádherná, světelná křišťálová drůza, která svými zakončeními, které míří všemi směry, dokonale šíří své silné, krásné a pozitivní vibrace Světla a Lásky a je Vědomým krystalem, který zde nejen šíří úžasné vibrace a energie, také nám pomáhá udržovat vibrace v našem prostředí, kde žijeme, pracujeme, tvoříme... 

Je to drůza do našeho domu nebo prostoru, kde se může otevřít a svými paprsky předávat Světlo, Vyšší Vědomí a především podporu pro náš růst. Abychom nestáli na místě, ale opravdu podnikali kroky, které nás povedou k čistotě našeho Srdce a vykonání poslání, které zde na Zemi chceme s lidmi skrze sebe Sdílet.

Vybízí nás dělat potřebné kroky vpřed k plnému osvobození SebeSama.

Křišťálová drůza, jedna energie, avšak mnoho samostatných krystalů, které každý má jiné zakončení a také své Vědomí, září jiným světlem, vnímají různorodost, některé jsou channeling, jiné vysílačem...avšak také tvoří jeden celek a jedno jádro. Umí tedy předat energii jak osobní, tak kolektivní a společně se spojit na to, aby vyslali opravdu silnou energii pro to, o co žádáte.

Křišťál nám pomáhá vidět věci v plném propojení s Vyšším Já, abychom situace viděli z nadhledu a mohli tak udělat kroky vpřed, které nebudou zatížené naším egem, nebo naopak strachem.

S krystalem se učíš plně integrovat tvou sílu, tvé Světlo. Jsi důležitý. Není to ego, naopak je to v hluboké pokoře přijetí a projevení vlastní síly.

Nechat se prosvětlovat, očišťovat a udržovat své zdravé osobní vibrace a přitom jít do hloubky sebe sama, otevřít vše, na co jsem připraven.

3,77 kg 

15 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ