Křišťálová hůlka léčitele + fantom + klíč

Vyprodáno

Křišťálová surová hůlka léčitele, jenž v sobě kromě univerzálních schopností křišťálu nese zdrojové léčitelské kódy a klíče. Tato záhněda navíc v sobě nese vícestupňový vývojový fantom, což je velmi silný krystal, který je propojený s hlubokou modroustí vývoje duše, Země a Vesmírného řádu.

Jeho energie a vibrace nás narovnávají do naší přirozené Zdrojové podstaty. 

Působí nejen na naše klíčové, zárodečné body, kde vzniká narušení rovnováhy, ale také aktivuje a narovnává naši posvátnou geometrii těla a orgánů, kterou má každá lidská bytost odlišnou.

Tato fantomová hůlka se propojí s celou naší energií, naším JÁ JSEM a tak vznikne naprosto Nové spojení, energie a vibrace, jenž je násoba, krystalická energie, který je propojena s lidským Vědomím na Zemi a může tak procházet mnoha strukturami a širším spektrem energií.

Krystal v sobě nese léčitelské klíče, jenž zastupují minulost a veškéré léčitelské schopnosti, které byly na Zemi odhaleny a již používány, které jsou v krystalu vepsané a jako klíče uložené, navíc jsou zde fantomové energie Kosmických léčitelů Vyšších dimenzí, kteří s tímto krystalem mohou komunikovat a vkládat do něj nové techniky pro vaši práci a Nové uvědomnění.

Naše Zdraví, osobní síla, omlazení, aktivace DNA jsou zkoškami naší duše ve hmotě, která se rozhodla dokázat svou sílu, přichází mistrovské léčitelské krystaly, které nám v našem Sebe-Uvědomnění osobní Síly pomáhají. 

Křišťálová léčitelská hůlka má přes půl kila !

4 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ