Křišťálová hůlka

Vyprodáno

Unikátní Surová křišťálová hůlka, kterou můžeme používat při jakékoliv práci energetické, tak také práci s tělem, či součástí stahování, přijímaní duchovních informací.

Tato hůlka se ohýbá a vysílá směrem, však na vrcholu křišťálu je zde ukotven další křišťál (oboustranný Já jsem a katedrála), který vysílá přesně opačným směrem. Je zde dvojsměr, který můžeme vnímat různými způsoby. 

Vše, co v dobrém vysíláme pro lidstvo, pro nejvyšší dobro, veškeré modlitby z čistého srdce pro ostatní, se nám vrací, nás podporují, a energie směřuje také k nám. 

Také vše, co konáme skrze krystal, co vysíláme prochází časy a prostory nejen v bodě přítomnosti do linie času ,,budoucích,, tak také pro cestu zpět, veškerou naší ,,minulost,, 

Také na těle krystalu vyrůstají krásné malé křišťálky, a protnuta je zde i zemská červená energie. 

Je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.

Jedná se o osobní krystal.

0,23 kg

1 380,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ