Křišťál duchovní rodina - chrám

Vyprodáno

Nádherný světelný surový křišťál propojený s energií krystalových světelných chrámů - vyšších katedrál, který se s vámi propojí a je zde především pro nacítění vaší duchovní rodiny. 

Pokud cítíte smutek a žal, stýská se vám po hvězdném domově, cítíte, že vám zde někdo chybí nebo že energie na Zemi jsou pro vás tak cizí, je to krystal jako podpora Nebe na Zemi. 

Nebo naopak pokud nyní cítíte přítomnost duchovní rodiny, jejich blízkost, podporu a že jsou i oni průvodci, kteří vám předávají informace na této cestě, že se s vámi snaží komunikovat a předávat vám zprávy, můžete do tohoto krystalu, chrámu, energeticky vstupovat. Ve vizích, v meditaci, ve snech, kde může dojít k prohlubenějším zážitkům setkání...

Samozřejmě se jedná o křišťál, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s nimi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.


1 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ