Křišťálová čistá koule Kassiopea

Vyprodáno

Nádherně čistá křišťálová koule, která je celá absolutně čistá a pak má část plošky, ve které se odráží sféra propojená s Kassiopeou a jejími bytostmi, jenž jsou v hojném zástupu i zde na planetě Zemi, avšak jejich nevědomé a společné propojení zde tvoří velmi silnou síť podporující očištění hlubokých rovin galaktické karmy. 

Tato křišťálová koule nese velmi silné světlo, díky její čistotě, kterou můžete vidět na druhém obrázku se jedná o kousek, jenž na trhu stojí opravdu mnoho peněz, nejedná se o křišťálové sklo, jako můžete zakoupit i křišťálových věšteckých koulích, ale o opravdový a velmi čistý křišťál.

Křišťálová koule v této kvalitě odnepaměti slouží léčitelům, mágům, vědmám a komunikátorům s vyššími sférami k propojení a uzření obrazu skrze křišťálový lom světla, uzření světa za oponou.

Křišťálová koule takovéto kvality by se měla dostat do rukou povolaným, lidem s čistými záměry a již určitým Vědomím, aby mohla být využívána v jejím silném potenciálu. 

Pokud se podíváte skrze kouli, uvidíte i fyzické věci převráceně, vzhůru nohama, tak můžeme uzřít pro nás mnoho skrytých věcí i v našem fyzickém světě. Podívat se sám na sebe i celý svůj život z absolutně druhého pohledu. 

Propojení s Kassiopeou ukazuje příběhy a situace, jenž se na Zemi chtějí ukotvit skrze Nový galaktický pohled a Nové Vědomí, ale také situace, které si žádají nápravu, pochopení a odpuštění. 

- K této křišťálové kouli vám přidáme také stojánek, aby měla své uctivé místo. Pracovat s ní můžete jak při zření do koule, tak ji ale také držet v rukou, kde se s vámi především při prvních kontaktech lépe propojí. 

-- U této Křišťálové koule si vyhrazuji zrušit objednávku, pokud ucítím, že má jít jinam. Děkuji -- 

880 g a 8,5 cm 

6 690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ