Křišťálová křídlo 3,23 kg

Vyprodáno

Nádherné křišťálové křídlo, jenž je protkáno světlem, které v sobě odráží mnoho duhových energií, všech barev a živoucích proměnlivých energiích, je to plazmatický živý krystal, který se mění a neustále aktualizuje. Je propojen také s oranžovo-červeným hematitem. 

Jedná se o křišťálový sloup světla, který může být hlavním krystalem do našeho domu, sídla, projektu, firmy, kde pomáhá v udržování vibrací a dobrého prostředí pro náš růst a Vzestup. 

Můžete v něm vnímat i anděly a světelné bytosti. Přesahuje sféry a dimenze, jeho silné Vědomí se s námi (i s ostatními individuálně propojí) a bude přesně vědět, co potřebujete, kde se nacházíte a jakými zkouškami procházíte a co vám brání v plném projevení sebe sama. 

Takovýto velký mistrovský kousek je zároveň krystal komunikátor se světelnými sféry. Otevírá se komunikace na nových úrovních a nastal čas objevit a stáhnout informace k naším galatickým - multidimenzionálním Já.

Vše je velmi rychlé, otevírají se brány a prostory pro tuto komunikaci, která je přirozená. . . 

S krystalem tak samozřejmě může přijít i očista a uvolnění podvědomých bloků, vzorců nebo programů, které jsou zde kolektivně ukotveny. Je to důležitost neustále odevzdávat a tím rozšiřovat své Vědomí do nekonečnosti a měnit své vibrace. V lidském DNA kódů je těchto přijatých změn velmi mnoho, a tak vše má jít postupně, již můžeme být otevření a komunikovat, ale zároveň přicházet na další a další věci, které mění naši vibraci.

Jedná o silný krystalický sloup světla, který je plný vibrací a hvězdných sfér. Působí jako pracovní krystal pro navýšení osobních vibrací, ale také celého místa - prostředí, kde je tento krystalický sloup Vědomí ukotven.

Jako Zdroj Krystalického Vědomí, který přesně ví, v jaký den k nám nebo druhým v domácnosti (a jestli vůbec) má vysílat informace a energie. Vše je vedeno v souladu s Duší každého člověka, bytosti.

Křišťálový sloup má 3,23 kg

17 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ