Křišťálová Diamantová mistrovská drůza + turmalín + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherná, výjimečná a prostě úžasná Lemurská diamantová drůza, velmi čistého tekutého světla, která je celá v základu krystalu protkaná černým turmalínem. Jedná se o nádherné propojení Diamantového zářícího Světla a protipólu černé absolutní hloubky - turmalínu. 

Tato drůza je výjimečná čistými, diamantovými krystaly, které zde rostou jak v katedrálovém uspořádání, tak některé z nich jsou již jako faden a oboustranné křišťály. Na drůze jsou také miniaturní nádherné křišťálky. 

Jedná se o sbírkový křišťál plný velmi aktivní energie, věřím, že jeho sílu si můžete navnímat i skrze obrazovku a fotografie nechat na sebe tento světelný křišťál působit. 

Vyzáření diamantových energií a kódů můžeme ukotvovat ve svých fyzických tělech, prozařovat se, být otevření vyšším energiím, které budou zesilovat naši osobní sílu, portál světla, aktivovat světelné těla. Diamantovými kódy můžeme nechat působit i na naše okolí, naprogramovat - požádat krystal, aby jej rozprostřel do celého mého okolí, bytu, pozemku, aby vše vibrovalo touto čistou. Daný turmalín tak pomáhá starším energiím, abychom je pustili, uvolnili, již odevzdali, abychom se očistili, neboť neustále přijímáme Nové myšlenky, Nové energie, Nové Pochopení - Uvědomění, a tím opět to staré se musí uvolnit a opustit naše pole... Každý den věci pro nás mohou být jinak a je to tak v pořádku, neboť je to Posun. Každý den se probouzíme Noví, očištění a to co bylo včera již neplatí. V sobě to máme ukotvené jako zkušenost, máme informace, více Vědomostí a tak můžeme den prožít Nově. 

Jedná se o velmi unikátní krystal, svým růstem, strukturou, který působí jako celek, který podporuje a násobí dané energie, zesilují a odrážejí světlo. Můžeme s drůzou pracovat i pro vyslání Záměrů, našich osobní, i záměrů Nové Vize Země, které se mohou rychleji dostat do hmoty a manifestovat díky síle světelných - čistých paprsků. 

Nese v sobě aktivační kódy pro naše Rozpomenutí a vyzáření naší esence, odkrytí našeho diamantu, který vydá se světlo napříč Vesmírem, aby se opět mohl propojit s tím, co je mu blízké. Dát přes prostory a dimenze najevo, že jste zde, že jste připraveni.

Tento diamantový krystal nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a podstatu naší Duše. Zároveň ale zde díky silného světla mohou nastat očišťující procesy. Na fyzické úrovni se to může projevit průjmy, teplotou, pocením, velkou únavou a naopak nespavostí, to vše bude trvat pár dnů, kdy se naše vibrace a světlo Zvýší, a tím prozáří části v nás, které se mají transformovat a přivyknou si na toto krystalické Světlo. 

Krom fyzického těla a fyzických změn, pak přichází světelná těla - tělo diamantové, aktivace a vůbec necítění si nových proudí, energií a kódů proudící skrze naše Já. Začínáme pracovat a stahovat Galaktické Vědomí skrze naše Já, vše se děje tak přirozeně a v lehkosti.

Mnoho z informací pak přijde až v rukou majitele, kde se krystal s vámi propojí na všech úrovních, skrze časy a prostory, dimenze, kde je vaše Vědomí a stáhne tak do sebe aktivuje veškeré aspekty v souladu s vaší cestou a Zrozením Duše, která si je vědoma sebe jako Zdroje, zároveň Zdroje bohyně Matky, Otce, Všeho co Jest.

Váha: 0,8 kg 


8 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ