Křišťálová osobní hůlka + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný osobní křišťál, který čeká na svého majitele, který jej pozná svým srdcem. Krystal v sobě nese mnoho informací, kódů a energií ke čtení a pro předání.

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

Krystal v sobě nese hlubokou moudrost a prošel dlouhým vývojem, poznal mnoho cest, mnoho kultur, které do krystalu stahovali energii a informace, které byly pak šamanem předávány dál pro ostatní členy ke čtení, tak i tento krystal vybízí, aby přečtené záznamy a energie byly sdíleny a předávány dalším lidem nejen ve svém okolí, ale také veřejně pro vývoj druhých. 

Křišťál je strážcem záznamů.

2 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ