Křišťálová osobní zpívající hůlka

Vyprodáno

Nádherná surová křišťálová hůlka se silnými laserovými paprsky. Jedná se o zvonící - zpívající krystal, který vysílá do svého okolí a skrze dimenzionální prostory své krásné a léčivé vibrace a zvuky,

Tyto krystaly obsahují kódy a klíče pro naše Narovnání, zastředění do naší Zdrojové podstay, pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie. Jsou to krystaly moudrosti, jejichž posláním je vibracemi a zvuky předávat svá poselství. 

Tyto zvuké vibrace rozkmitávají části, které máme zablokované, nebo zastavené, tam kde potřebuje projít světlo, zlepšit průchodnost. Ale také v nás aktivují části, které pomáhají ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Zvonící křišťálová hůlka čeká na svého majitele, pro kterého bude tento krystal osobní, pro každodenní práci a předání, stahování informací. Načtení a nacítění nejvyššího potenciálu a jako Vědomý krystalický průvodce pomocník na naší cestě.

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.


1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ