Křišťál oboustranný + katedrála 1,1 kg

Vyprodáno

Unikátní křišťál s oboustranným zakončením, kdy je z jedné strany katedrálovým křišťálem, který sdílí svou moudrost a je napojený na vyšší světelné sféry, kde dochází k předávání moudrosti a také k učení - pro nás i rozpomínání si.. 

Křišťál je více paprskový, stahuje a vysílá energie oběma směry a pomáhá nám tak v propojování s energií Země, ukotvením, stahováním energie a uvolňování všeho, co nepotřebujeme. Na druhou stranu také v propojení s Kosmickou energií a přijímání toho, co je pro nás nachystáno, na co jsme připraveni, čemu se máme otevřít.... 

V tom nahoře a dole pak najít rovnováhu - střed a harmonii. Nejen navenek, ale také v sobě.

Krystal na nás bude vysílat zrcadla a situace pro uvědomění si proudu mých energií. Co dělám, jak Energie používám, kde vysílám, na co myslím, co nechávám plynout, z čeho mám obavy, co naopak mám velmi jasně dané, kde pomáhám a kde zase dávám druhým prostor... 

vše je o energii, i myšlenky nás mohou vyčerpávat a vyvádět z vnitřního klidu a ve všem by měla být rovnováha. Uvědom si tvoji pozici v tom všem, v jaké konstalaci se vůči sobě - vůči světu nacházíš. A kde potřebuješ změnu, více polevit a kde zase být více aktivní, aby jsi byl spokojen. 

Energie oboustranného křišťálu s Katedrálovým předáním je velmi silná. Je to hluboká moudrost dotýkající se podstaty naší Duše. Kde začne s námi vibrovat a rezonovat na úrovních, které nesou tyto vzpomínky a bude je chtít postupně vyvolávat na povrch pro naše rozpomenutí. Neboť ono rozpomenutí bude důležité také pro ostatní, neboť tvé světlo bude zanechávat viditelnou stopu. 

Krystal mohu mít někde v prostoru, kde mám část svého prostoru, své místo, kde mohu vnímat sám sebe. Kde se uvolňuji, kde o sebe pečuji. Kde mohu být plně sám sebou. Mohu ho ale také mít podél postele, zarovnaný s tělem. Katedrálou nahoru a nožičkama dolů, tak jako na první fotografii.

Je to taková krystalická raketa, která nám pomáhá dělat kroky v před, abychom mohli zažít stav bez tíže... 

Křišťál má 1,1 kg

4 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ