Křišťálová sféra Andromeda

Vyprodáno

Výjimečná křišťálová koule nádherné kvality, která nese napojení na sféru Andromedy. Tato sféra bude pro toho, kdo energeticky cítí propojení s Andromedou, cítí, že ho volá toto místo, se kterým může pracovat, které může navštívit i pro předání, které zde má předat dále. 

Mít kousek domova v této Sféře. 

Je to krystalická kapsle pro naše celistvé energie, vzpomínky, ale skrze tuto sféru můžeme jasně vnímat naši duchovní rodinu a bytosti, jenž jsou s námi sféricky propojené...

Je to zdroj Světla, který dokáže mnoho paprsků sloučit do jedné koule, do které můžeme vstupovat, kde si můžeme chodit pro inspiraci, uvolnění, domov a vše, co se s propojením s Andromedou může odehrávat. 

Zároveň v křišťálové kouli můžete uzřít to, na co jste připraveni.

Pokud se díváte skrze křišťálovou kouli, z druhé strany uvidíte polaritu, vše naopak a i díky toho může uzřít věci skryté nebo ty, jenž nevidíte z jiného úhlu pohledu.

Křišťálovou kouli můžete používat také k uchovávání informací nebo jako soukromou databanku, pokud nesou určitou světelnou energie jako je tato.

Jen tomu koho křišťálovou koule volá, mu může správně posloužit...a odkrýt i jinou práci, která s křišťálovou koulí může přijít.

Křišťálová sféra slouží také jako ochrana, sami si můžete vytyčit prostor, oblast po kterou má křišťál prostor zahalit jeho krystalickými paprsky.

Křišťálová koule má ráda světlo, je vhodní ji vystavovat slunečním paprsků nebo také pod ní položit nějaké led světlo, kde vyniknout nové obrazy a energie ukryté v této magické kouli. 

0,580 kg 

4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ