Lemurská špice Samoléčitele

Vyprodáno

Lemurský křišťál Samoléčitel je propojený jak s Lemurií a jejím vysokým Věděním, léčitelstvím a technologiemi, životem, který žili ve spojení s přírodou i dalšími hvězdnými bytostmi, tak právě s energií a předáním léčivých postupů, technologií a Nových praktik, na které si máme rozpomenout a nově pro tuto dobu také propojit. 

Krystal samoléčitel nám předává cesty k rovnováze a zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

369 g

Křišťál stojí tak, že jeho ozdravená zaléčená a nově krystalizující špice míří do nebes. 


1 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ