Křišťálová špice Kristovského Vědomí - 2,1 kg

Vyprodáno

Obrovská, Světelná křišťálová špice, která je zářičem nádherných krystalových energií, ale také Kristovského Vědění - Vědomí a obecně Kristovských energií.

Krystal zosobňuje dokonalou formu krystalu s poměrem stran 7x3 a 3x3.

Křišťál nese Kristovské energie, které se pomocí světla nejen mají ukotvit na Zemi, ale především jejich žití v každodenním životě. Kristovské energie, které se vyzařují skrze naše Srdce, skrze naše každodenní Bytí a skutečný život. Lidi, které potkáváme na naší cestě, jako duše, které můžeme něco naučit, duše, kterým můžeme něco předat, ale které také přišli naučit něco nás. Jak reagujeme v každodenním životě, jak jsme neposkvrnění a jak hoří naše Srdce Pravdou a Milostí? 

Kristovský sloup světla nás učí pokoře ve všech situacích, vděčnosti k darům života, toho, co zde na Zemi můžeme prožívat, abychom nikdy nezapomněli na hodnoty, které nás dělají tím, kým jsme.  

V první fázi bude docházet k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i načtení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Tento krystal vyzařuje především duchovní vibrace a nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií aInformací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA.

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi...Všechny naše Vyšší Já, my sami jako Průvodci v jiných dimenzích, všichni v jednom portálu v Jednom MY JSME.

Tento krystal je sice osobní, ale má se využívat také na kolektivní práci, či práci ve skupinách nebo při terapiích, kdy krystal světelným paprskem ostatním předá informace a kódy, které budou schopni přijmout a naladit na Kristovské energie v nás.

Váha: 2,1 Kg


9 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ