Křišťálová špice

Vyprodáno

Nádherná, světelná křišťálová špice, jako osobní křišťálový obelisk, který v sobě nese mnoho světelných vrstev a také energií, které uvnitř krystalu světelně víří.

Když do křišťálu nahlížíme, můžeme v něm vnímat určité světelné prostory, příběhy, které se v krystalu odehrávají a chtějí být sdíleny... V křišťálu můžeme vnímat velkolepost a neohraničenost Všeho, co Jest.

Jeho světlo, záře a Vědomí nám chce předat a ukázat naši velikost, neohraničenost, propojenost se Vším, jako součást Zdroje a sami jako Tvůrci na Zemi.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 

0,8 kg

4 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ