Křišťálová špice + rutil

Vyprodáno

Nádherná světelná špička, která čeká na svého majitele, který jej pozná svým srdcem. Krystal v sobě nese mnoho informací ke čtení a pro předání a také velmi jemné rutilové šípy, které ani na fotografii nejdou vidět. 

Je to velmi světelný krásný kousek, jako univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

Je krystalem čistoty, Lásky a Světla, které šíří do prostorů a pomáhá nám při udržování našich osobních vibrací. Nese v sobě také energie propojené s přírodními energiemi. 

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

0,3 kg

1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ