Křišťálová špice

Vyprodáno

Nádherná, světlná a čistotou zářící světelná křišťálová špice, která zde přichází jako silný nositel Světla, Vědomí, Vyššího Poznání a čistoty, jako křišťál pro člověka, který ji ucítí svým srdcem nebo se u něj zvednout učité pocity. 

Tento křišťál se s vámi propojí na všech možných úrovních, kde dojde k plnému načtení jak naší osobní stránky na Zemi, tak plných potenciálů, kterých jsme zde schopni dosáhnout. Naše Vyšší Já plně v našem Těle. 

Křišťálová špice Světla jako učitel moudrosti, pomocník a průvodce nám bude na naši cestě pomáhat ukazovat nám energie, situace, které bychom měli už upustit, abychom se mohli posunout dál.

Do plné radosti, hojnosti, bezpodmínečné lásky a svobody naší Duše.

Křišťál stahuje a předává, vysílá nám jak pro nás potřebné vibrační energie, tak zprávy, které k nám mají přijít pro naše zvědomnění - pochopení. Jako komunikátor s bytostmi, kterým se snažíme porozumnět, naším průvodcům a čistě jemnohmotným světům v jakýchkoliv úrovních.

Tento osobní křišťál je určený na veškerou práci, která je propojena s námi, s naší cestou a každodením řešením života jako takového, který nás vede za nás samými, do naší podstaty a vyzáření naší osobní Hvězdy zde na Zemi. 

Křišťál má 16 cm a 0,7 kg

2 880,00 Kč
Please select variants first