Křišťálová channeling špice (Modrý paprsek)

Vyprodáno

Nádherná, světelná křišťálová špice, která byla součástí energie semináře Modrého paprsku a nese tak v sobě ukotvené informace a předání, které zde nastalo a přenáší se dál. 

Obelisk Světla, který bude osobním křišťálem a která má tvar Channeling krystalu a přichází zde jak pomocník pro naučení se, přijímání a stahování informací (channeling) pro naše osobní použití, ale dále také pro stahování informací pro druhé.

Abychom se naučili navnímávat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly.

Skrze různé techniky pak se zdokonalovat a rychleji tak umět přijímat informace a nepochybovat o tom, co nám chodí, protože zprávy se budou stupňovat na své důležitosti spojené s velkými věcmi a vírou.

Poté mohou přijít zprávy pro kolektivní informace, pokud si ověříme, že zprávy stahujeme a že jsou potvrzeny, abychom uvěřili a mohli tak pracovat na další úrovni.

Je to univerzální nástroj, jenž nese veškeré paprsky. S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

Křišťálový obelisk Světla zároveň bude v prostoru udržovat potřebné vibrace. 

0,5 kg 

2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ