Křišťálová špička ISIS + duch krystalu

Vyprodáno

Nenápadný křišťál, který byste mohli brát za obyčejný dokud na něj nazasvítí světlo a neukáže se plná nádhera a tajemství, které ukrývá. Pak se z něj stane nádherný světelný křišťál ISIS, který navíc na fotografiích zobrazí i ducha krystalu, strážce a Průvodce. 

Křišťál ISIS zastupuje harmonii a rovnováhu světla a temnoty, mužské a ženské energie a jejich projevy, vesmírný řád a spolupráci

Odkrývá nám v našem životě situace, kdy se máme naučit reagovat nově, v nových energiích v souladu s naší esencí. Je to harmonie uvnitř nás, která se pak projevuje a učí jako harmonie k dalším lidem.

Jaké máme osobní hranice? Umíme je správně používat? Kdy máme pevně stát za sebou a a nepovolit ani vlásek, a kdy naopak jsme v něčem velmi pevní a máme polevit nebo otevřít se novým názorům.

ISIS krystal nám také pomáhá ukazovat a pochopit naše schopnosti, skutečně na Zemi poznat svoji esenci, plně poznat SAMI SEBE. Neboť naši NadDuši si plně můžeme nacítit pouze my sami.

Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu.

Dovolili si projevit sami sebe, cítili, že na to všechno nastal ten pravý čas.


1 390,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ