Křišťálová osobní věž

Vyprodáno

Unikátní dlouhý lemurský křišťál, kterým prochází energie a zastupuje v naší rovině věž, vysílač i rozvaděč energií. 

Křišťál slouží jako vysílač kolektivních energií zemí a na druhou stranu aktuálně proměnlivý dle plánů Země, galaktické rady a situací, které zde mají být vyzářeny, podpořeny nebo naopak sejmuty z víry a vědomí, které se udržují živoucí, avšak nejsou Pravdivé.

Krystalickou věž si však můžeme osobně nastavit na přijímání informací se sférou - bytostí, se kterou chceme komunikovat.

Jedná se samozřejmě o lemurský křišťál, ten sám o sobě je specifickým krystalem, průvodcem na naší cestě, který je propojený s Lemurií a prastarým předáním.

Lemurské křišťály jsou vzájemně propojené, aby mohli sdílet svoji moudrost a tak se tyto informace dostali ke všem, se kterými jsou propojené.

Lemurský křišťál posvátný nástroj, je vhodný především pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi a znovu si rozpomenout na techniky a schopnosti, předávání, jímž už jsme disponovali.

Lemurské krystaly pomáhají v práci s vyššími energiemi, pomáhají ve vědomé telepatii a ve spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž pro Lemuřany bylo přirozenou schopností.

0,27 kg

2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ