Křišťálové rodinka

Vyprodáno

Nádherný prastarý křišťál, který nese dva hlavní krystaly, kde u jejich srůstu pak rostou další nové krystálky, tvoří tak Jedno jádro, jednu Rodinku. 

Tento energeticky rodinný křišťál pomáhá předávat informace o druhých členech rodiny a pomáhá učit se vzájemnému sdílení, pochopení a komunikaci, neboť každý z nás nese něco jiného, než ten druhý. Je potřeba se vzájemně ladit jeden na druhého a dávat všem členům takový prostor, který potřebují. V respektu a Lásce.

Každý z rodiny nese svůj dar, mluví jiným jazykem a vnímá věci jinak. Každý je jiný, přesto tvoří stejné jádro, tak jako RODINA. Setkali se z nějakého důvodu, buď jako staré známé duše, nebo nejlepší učitelé pro náš vývoj.

Vnímat v rodině svou odlišnost, jedinečnost a stát si za svou Pravdou a energií. Pokud se dějí určité situace, krystal pomáhá ostatním členům předávat, zda potřebujete klid a samotu nebo naopak podporu. Zároveň rodinu učí řešit si své věci a nepřenášet určité programy a vzorce na ostatní členy rodiny.

Tento křišťál může být uložen do místa, kde se setkáváte společně, ale také může být krystalem při sdílení, který se bude předávat do rukou, pokud někdo bude hovořit, sdílet, co se mu děje a zažívá, aby i fyzicky ostatní mohli pochopit a přijmout vás takoví, jací jste. Ukázat to, jak se skutečně cítíte a říkat pravdu je otisk, který je potřeba otisknout. Rodič nemusí vše zvládnout a také v dětech. může najít oporu... 

Křišťál je tvořen prastarými moudrými krystaly nesoucí nádherné světlo. 

0,16 kg 


1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ