Křišťálovo - záhnědový světelný sloup + channeling 3,3 kg

Vyprodáno

Nádherný majestátný světelný křišťálový sloup, který ve své špici přechází již do nádherné světelné záhnědy ve tvaru krystalu Channeling, který slouží pro komunikaci a přijímání jemnohmotnějších zpráv. 

Celým krystalem prochází energetické záznamy a také přístupy akášických vrstev, které jsou v krystalu na fotografiích jasně vidět. Je to výjimečný kousek, který zastupuje rovinu Země a ukotvující energii, tak sílu Zdrojového Světla. Jak nahoře, tak dole. Jak dole, tak nahoře. 

Takovýto krystal je dokonalý pomocník pro předání kódů harmonie. Toho, co mohu ve svém životě uvést do rovnováhy, nově přijmout, zaktivovat nebo propustit, uvolnit. Kdy je zapotřebí v mém jednání více akce a kdy s mám stáhnout. Kdy s zapojit do hvězdné komunikace, žádat o zprávy a kdy nechat zkrátka promlouvat svou hloubku, vnitřní klid, portál Srdce, Vědomí těla.

Je to krásné, čisté a velmi silné Vědomí, které pracuje s každým člověkem individuálně, tak jak přesně potřebuje, a tak může být krystalickým sloupem, který je centrem Domova, společnosti, Projektu, kde v sobě nese a ukotvuje veškeré informace kolektivně a zároveň dokáže na každého působit individuálním paprskem. 

Pomáhá nám s fyzickým tělem, aby pro něj byly procesy a světelné aktivace přijatelné a v lehkosti, aby duchovno nebylo odděleno od našeho každodenního života, ale naopak propojeno. Esence záhnědy pomáhá ukotvit veškeré duchovní Vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním a zároveň s otevřenou korunou, v napojení na Zdroj. Skrze časy a prostory, kde je mé Vědomí ukotveno. 

Pomáhá nám tělo prosvětlovat a také uvolňovat energeticky vše, co můžeme pustit, abychom zbytečně v sobě nedrželi. Krystal nám ukazuje situace, kterých se držíme, starého myšlení, energií, a chápání, abychom mohli dojít do bodu ,,AHA momentu,, a pochopením a prožitím věci opravdu změnit.

Křišťál Světla Channeling přichází také jako pomocník pro komunikaci se Vším, co nás obklopuje, k čemu cítíme promlouvat, s čím se naše Vědomí a Srdce chce propojit. 

Díky akášických vrstev pomáhá také v nalazování a stahování konkrétních odpovědí na otázky, ke kterým máme dostat odpověď. Takovýto světelný sloup ale spouští pokud s tím naše Duše je v souladu - kolektivní práci. Stahování kódů, energií, symbolů, ale také emocí, pocitů, které se zde chtějí ukotvit na Zemi skrze naše Vědomí a především fyzické tělo, jako náš dokonalý nástroj, který prochází aktivací, krystalizací a očištěním. 

Pro práci si můžeme představit, můžeme vnímat, že nás krystal zahalí do portálu vysokovibračního Světla, kterým se stáváme součástí... kde můžeme nechat tyto energie proudit skrze své tělo a pokud se budou chtít projevit, nechat je vyjádřit skrze naše hrdlo, začít používat slova, stahovat tím, že budeme psát, malovat... důležité je však ZAČÍT.

Důvěřovat Zemi, Důvěřovat Vesmíru, Důvěřovat Sobě. 

Ukotvit fyzicky to, co k nám v Lásce a Lehkosti, Pravdě přichází.


16 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ