Křišťálový obelisk Světla

Vyprodáno

Světelný křišťálový sloup s velmi nádhernou a silnou krystalickou energií. Krystalický obelisk, který může ukotvit v prostředí, kde bude položen, ukotven svoje Světlo a rozprostřít tak své vysokovibrační energie.

Křišťál kolem sebe vytváří světelný sloup s vysokovibrační energií a zvyšuje tak vibrace na místě, kde je položen, vše zahaluje do bílého krystalického Světla.

Mnoho lidí pracuje se surovými krystaly, avšak mnoho duší z různých sfér vidí krystalické obelisky, které stahují a vysílají energii v čistém portálovém světle.

Jeho světlo prochází prostory i časy, je to mistrovský krystal, který absolutně načítá vše, co se děje... jak ve vás, jak, ale také kolem vás, jaké máte zkušenosti, co vás obklopuje a na čem pracujete...

Křišťály velmi působí jak na naše vzorce chování a toho, co jsme na této zemi přijali za svou realitu, ale také na naše fyzická těla a jemnohmotnější světelná těla. 

V těch pravých chvílích a energetické připravenosti spouští aktivace a otevření určitých záznamů v nás, jako energetické spínače v našem těle. Křišťál nás nalazuje na jemnohmotnou energii a komunikaci s dalšími světelnými sférami v různých dimenzích, díky předávání vysokovibračních paprsků portálu světla jdou informace a nalazení snadněji přijímat.

Pomáhá nám právě s fyzickým tělem, aby pro něj byly procesy přijatelné a v lehkosti, aby duchovno nebylo odděleno od našeho každodenního života, ale naopak propojeno. Pomáhá nám tělo prosvětlovat a také uvolňovat energeticky vše, co můžeme pustit, abychom zbytečně v sobě nedrželi. Krystal nám ukazuje situace, kterých se držíme, starého myšlení, energií, a chápání, abychom mohli dojít do bodu ,,AHA momentu,, a pochopením a prožitím věci opravdu změnit.

Krystalický sloup světla je Vědomá Krystalická Inteligence a pracuje se všemi velmi individuálně, proto se nemusíme bát, že by svým silným světlem působil na ty, kteří nejsou připraveni nebo nechtějí řešit transformační témata. Každý má svůj čas a tento krystal si toho je plně Vědom, všem dává míru takovou, jakou každý potřebuje, na co je každý připraven...

1,3 kg

7 150,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ