Křišťálový, duhový obelisk Světla

Vyprodáno

Světelný křišťálový obelisk s nádhernou krystalickou energií, kde můžete vnímat prostupující duhy a světelné sféry. 

Krystalický obelisk, který může ukotvit v prostředí, kde bude položen, ukotven svoje Světlo a rozprostřít tak své vysokovibrační energie. Křišťál kolem sebe vytváří světelný sloup s vysokovibrační energií a zvyšuje tak vibrace na místě, kde je položen.

Křišťály velmi působí jak na naše vzorce chování a toho, co jsme na této zemi přijali za svou realitu, ale také na naše fyzická těla a jemnohmotnější světelná těla.

V těch pravých chvílích a energetické připravenosti spouští aktivace a otevření určitých záznamů v nás, jako energetické spínače v našem těle. Křišťál nás nalazuje na jemnohmotnou energii a komunikaci s dalšími světelnými sférami v různých dimenzích, díky předávání vysokovibračních paprsků portálu světla jdou informace a nalazení snadněji přijímat.

Pomáhá nám právě s fyzickým tělem, aby pro něj byly procesy přijatelné a v lehkosti, aby duchovno nebylo odděleno od našeho každodenního života, ale naopak propojeno.

Pomáhá nám tělo prosvětlovat a také uvolňovat energeticky vše, co můžeme pustit, abychom zbytečně v sobě nedrželi.

Krystal nám ukazuje situace, kterých se držíme, starého myšlení, energií, a chápání, abychom mohli dojít do bodu ,,AHA momentu,, a pochopením a prožitím věci opravdu změnit.

0,67 kg

3 360,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ