Křišťálový plamen + esence hematitu 1,7 kg

Vyprodáno

Aktivní světelný krystalický plamen křišťálu, pro někoho nenápadný, avšak mocný krystal nesoucí vysokovibrační energii v propojení s mystickým krystalickým bílým plamenem. Tento kousek v sobě nese a odráží nenápadnou energii červeného hematitu. 

Jeho energie je známa určitým bytostem pracujícím s krystalickým bílým plamenem. Je to bílý plamen poznání a očištění, duchovního prozření a práce na sobě, která je zasvěcenou cestou. Navíc s esencí hematitu je tento krystalický plamen doplněn o živoucí sílu. 

Transformační energie Zrození a ŽIVOTA v nás. 

Energie Zrození a osvobození sami sebe, přijetí našeho Vědomí, síly.

Bílý krystalický plamen, který zahání nízké vibrace, zlé duchy a temnotu posílá zpátky na své místo a zároveň nabízí přijetí, pochopení a Pravdu. Můžeme s ním pracovat v tomto čase Vzestupu a Transformace, kde je potřeba sejmout iluze, strachy nejen naše, ale i kolektivní a udržovat zdravé vibrace prostředí, kde žijeme, místa, země, Planety...

Do bílého krystalického plamene se můžeme každý den zahalovat, očišťovat, navyšovat a udržovat své světlo a vibrace. Bílý plamen, který proniká do nejskrytějších koutů, které prosvětlí.

Jeho živoucí tekutá hematitová energie zase umí rozproudit krev,  naplnit nás energií a aktivovat v nás určitá centra, která jsou také propojena se sakrální energií. 

Mistr, jenž je zde pro vás jako léčitel, pomocník na vaší cestě. 

1,7 kg

6 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ