Křišťálový portál Světla 49 cm - 3,6 kg

Vyprodáno

Obrovská světelná křišťálová špice jako Světelný křišťálový sloup, jenž vytváří v místě, kde je položena a kolem sebe krystalický světelný sloup - portál s vysokovibrační energií...

V této portálové krystalické energii je vše vibračně a energeticky zvýšeno, působí na celé naše Já jsem, nikoliv jen fyzická těla, ale také vše, co je kolem nás...ovlivňuje tak prostor, ve kterém žijeme, kvalitu vody, jídla, vzduchu a obecně všeho, co je ŽIVOUCÍ. 

Jeho Světlo prochází prostory i časy po spirále jak dolů do zemského jádra v propojení s posvátnými krystaly Země, tak spirálou skrze prostory a časy až k samotnému Zdroji. Vytváří unikátní vír, portál, který se napojí na naše JÁ, náš osobní portál se kterým se zarovná. 

A skrze tento vysokovibrační sloup pak můžeme lépe vibračně naciťovat energie, místa, průvodce, duchovní rodinu, se kterými jsme propojeni. Zároveň ale nám pomáhá najít shluky energií, body, které potřebujeme uvolnit, kde potřebujeme odpustit, něco přijmout, něco pochopit nebo někde naopak něco vykonat. Jsou to v této době již věci, které nepocházejí z úrovně Země, ale jsou to galaktické příběhy, které si neseme na Zemi, abychom je zde vyřešili. 

Křišťál a jeho nádherné světlo slouží jako osobní komunikátor, porozumět jemnohmotným světům v jakýchkoliv úrovních, porozumět zároveň této hloubce a Zemské rovině, fyzickému životu. 

Světelný sloup je krystalem osobním, ale přicházejí informace kolektivní, neboť vše je propojené. 

Tento světelný sloup by měl být na bezpečném vnitřním místě (ne venku). Tímto ukotvením krystalu na své místo vzniká určitý most a průchodnost, která se den ode dne posiluje. 


18 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ