Krystal Posvátné sexuality (MM) - 1,35 kg

Vyprodáno

Madagaskarský krystal prostoupený červenou esencí. 

Je to energetický - kódový krystal, jenž je propojen s M.M. a posvátnou sexualitou a naplňováním, práci - aktivací světelných, diamantových těl.

Už jen s fotky si můžete všimnout vystupujících symbolů, posvátné geometrie, které jsou v krystalu ukotveny a které se rozprostírají do prostoru. 

Působí na otevření kanálů a průchod energie, skrz celé tělo.  Tyto kanály jak se více aktivují a rozšiřují, postupně uvolňují blokace, stáhnuté energie, strachy, shluky energií, které se začnou vyplavovat. Energie v těle bude sílit a zprůchodňovat se (to trvá nějakou dobu) než se naše celá těla naplnění touto jiskřivou, živoucí energií a pustí ji dál, do vyšších čaker, světelných těl, které pak mohou mnohé, o čemž se nebudu rozepisovat. 

Tato energie je velmi silná, vše se děje v souladu tak, jak budeme sami potřebovat, cítit. Přílišné rychlé chtějí může spustit silné očišťující procesy, které nemáme zapotřebí. Nechme se vést naším srdcem, na vše je ten správný čas, vše přichází kdy má. 

Krystal je propojený s práci a s M.M. jedná se o speciální záznamový kódový krystal. Může být použití jak pro osobní práci (doporučuji určitě pro prvních 3. měsíce... dále pokud ucítíte být součástí seminářů, kruhů, či léčení a předávání ostatním)

Křišťál jsem chtěla dát na facebook Arah crystals, aby si majitele vybral sám, na této platformě ale prý nemá být zobrazen, takže dávám zde a zároveň pokud pocítím, že krystal má jít jinam, dovolím si zrušit objednávku. Děkuji za pochopení. 

Co vše se v krystalu nachází a o jaký ve světě unikátní krystal se jedná, si naciťte sami... 

spisové vrstvy, symboly, okna, trojúhelníky, šestistěn, vodní kapsle, klíče...

6 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ