Krystal Nové Doby - Záhněda + ametyst

Vyprodáno

Unikátní krystal Nové Doby, Nových energií a Vytváření nových pozitivních Vzorců a jejich ukotvení na Zemi. Záhněda, která na světle ukáže svou pravou tvář a objeví se nádherný příběh krystalu, ve kterém se snoubí i ametyst a červené jehličky, vše společně v jedné, propojené Energii. 

Nádherný unikátní křišťál z Madagaskaru, který prochází mnoho strukturami a dimenzemi a je propojený se Vším, co Jest, a tak v tomto celku se neustále proměňuje a tím se aktualizuje. Je tak vysílač neustále aktuálních energií.

Nic není stálé, vše se vyvíjí, někdy můžeme odhalit obrovskou věc, která se dotkne naší podstaty, postaví nás před zkoušku, toho jak tyto nové věci přijmeme. Jestli nás to zastaví a budeme pochybovat, nebo budeme ohební a přizpůsobíme se rychlým změnám, a v této spirále najdeme a ukotvíme v sobě klid a přijdeme na určitou stabilitu.

Krystal nás učí pružnosti a přizpůsobení se neustále Novým, silným věcem, které vstupují do našeho života. Vždy nám zprostředkovává NadHled a otevření se zázrakům Vesmíru, živoucí Nekonečnosti.

Krystal v sobě nese jak Ametyst, tak také Záhnědu, což je viditelné i na fotkách, tato kombinace je velmi účinná, neboť je zde zastoupena jak silná duchovní složka, tak také ukotvující energie oné záhněda, aby vše bylo propojeno s naším fyzickým tělem - světem. 

V krystalu je toho mnohé, ke čtení i naciťování, co otevřeme a jak tyto informace a energie využijeme pro sebe nebo pro dobro ostatních, záleží opravdu jen na nás samých...


3 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ