Kunzit krystal

Vyprodáno

Nádherný krystal vysokovibračního kunzitu, přírodně oboustranně ukončený krystal, přírodní, který nebyl pro svou barvu ozařován.

Je to úžasný krystal, který nese tekuté, prostupující světlo, které zvyšuje naše vibrace. Jeho energii a světlo nemají rádi entity a paraziti, je tak dobrou světelnou ochranou, kterou rovněž můžeme používat při meditacích, astrální práci nebo při spánku, abychom byli fialovým paprskem chráněni. 

Jeho krystalickou vibrací můžete být transformátorem fialovém paprsku a a tvořit věci v zdrojovém souladu, být v propojený s bytostmi fialových sfér. Jsou to bytosti hluboké Moudrosti a vyslanci ve Vesmíru, kteří přinášejí zprávy a předání. Zástupci a ochránci vyššího Řádu.

Kunzit a jeho energie působí na otevření se Nových energiím, energiím, které jsou tak silné, že z nich možná podvědomě máme strach (toho je hodně, to je moc silné, to neustojím, to mi změní život) V lehkosti a klidu nechat tyto energie prostoupit naším tělem, aby toto fialové transformační světlo nás mohlo převibrovat do vyšší úrovně našeho vědomí.

Se zvýšenou vibrací těla poté začíná působit na 3. oko, kde můžete cítit určitý tlak, či nahromaděnou energii, která postupně prochází světelným mozkem. Kunzitové paprskové světlo pracuje se světelným mozkem a propojeními, aktivačními body v mozku, aby se opět sítě Vědomí propojily.

Abychom si začali více uvědomovat veškeré naše činy, myšlenky a slova, kterým vysíláme energie a vibrace do prostoru, které putují celým Nekonečnem.

Krystaly kunzitu jako takové otevírá důvěru v naší cestu, podporují vnitřní vhledy a vize, kreativitu a přijímání Nových energií, situací do našeho života.

136 kg 

13 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ