Kunzit krystal

Vyprodáno

Tento krystal má nádhernou velmi jemnou a klidnou energii, avšak jeho síla je mimořádná. Nese velmi vysoké vibrace a dokáže tě ve všech situacích napojovat na vyšší záměr a toho, že vše je právě teď v pořádku.

Velmi uklidňuje celé pole člověka, zahaluje jej do nádherných jemných energií a nalazuje na samotné jádro, náš Zdroj, naše Srdce. Je výborným pomocníkem při meditacích pro duši, která se nedokáže soustředit a neustále jí něco lítá myšlenkami nebo nervozitou a neklidem v těle.

Konejšivá energie léčí srdce a otevírá ho bezpodmínečné Lásce, ukazuje nám naši krásu, jemnost a nevinnost, poukazuje na naši vnitřní čistotu. 

I když jsme zažili spoustu věcí a chovali se nedobře, právě Kunzit nám ukazuje, jak je důležité odpustit sobě a přijmout sebe, Milovat se a cítit se za těch mnoho životů stále čistě a neposkvrněně. Vnímat svou krásu a čistotu své duše, otevřít se Lásce a ukázat své čisté a pravé Já druhým.

Krystal s jemnými růžovými tóny má i silnou ochranu. Je to krystal, který předává, jak důležitá je vděčnost. Vděčnost za život, za zdraví, za domov, za své tělo. Že život zde na Zemi je dar, který by měl být oslavován.

8 cm a 24 g

900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ