Kunzit Elektrický plazmatický laser krystal

Vyprodáno

Výjimečný sbírkový oboustranný laserový krystal kunzitu, přírodní krystal z Afghánistánu, který je unikátní svou absolutní průzračností, ČISTOTOU a laserovou elektrickou energií. 

Mistrovský minerální kousek, který svou energii spouští naším Vědomím, kde se záměrem zapíná a vypíná laserová energie. 

Velmi působí na elektromagnetické pole nejen člověka a dokáže doslova v jedné sekundě přeměnit určité toky a systémy, struktury, které dokáže plně přeuspořádat. 

Mění zastavené energie na nové vodivé spoje, kterými může téct energie. Zároveň posiluje už energetické spoje a fyzické tělo, aby bylo schopno přijímat vyšší dávky světla, koncentrované paprsky tekutých krystalů. 

Důležitou vlastností je i působení na duchovní spínače nacházející se v našem světelném mozku. (šišinka...) a tím v sobě nejen obnovit přírodní síly, které můžeme začít v těle používat. 

V rukou majitele se stává mocným nástrojem a čím víc se používá, tím jeho síla roste. Až v rukou majitele stává se nástrojem Světla se kterými je možné vykonávat energetické operace, změny struktur fyzických těl, zaktivování tekutých sil Světla ve fyzickém těle... vše co přijde, přijde až v rukou majitele, který bude jasně Veden, jak s tímto posvátným nástrojem pracovat. 

90g

36 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ