Kunzit přírodní krystal - Afghánistán

Vyprodáno

Přírodní surový krystal Kunzitu z Afghánistánu s velmi vysokou energií. Jsou to krystaly, které jsou velmi průchozí a nacházejí se vysoko v horách, tak jako akvamaríny. Nádherný oboustranně ukončený krystal fialového kunzitu, vysokovibrační průtokové energie.

Proč přírodní? Opět jde o peníze a tak se k nám mnoho krystalů dováží ozářených, aby měly barvu.

Je to krystal, který zvyšuje naše vibrace, především působí na otevření se Nových energiím, energiím, které jsou tak silné, že z nich možná podvědomě máme strach (toho je hodně, to je moc silné, to neustojím, to mi změní život) V lehkosti a klidu nechat tyto energie prostoupit naším tělem.

Kunzitové paprskové světlo pracuje se světelným mozkem a posvátným Srdce a propojením. Aktivačními body v mozku, aby se opět sítě Vědomí propojily v celistvou síť, a došlo tak v této harmonii k propojení těchto významných center. Mozku a Srdce. 

Abychom si začali více uvědomovat veškeré naše činy, myšlenky a slova, kterým vysíláme energie a vibrace do prostoru, které putují celým Nekonečnem.

Jeho světlo nemají rádi entity a paraziti, je tak dobrou světelnou a nenápadnou ochranou.

Krystaly kunzitu jako takové otevírá důvěru v naší cestu, podporují vnitřní vhledy a vize, kreativitu a přijímání Nových energií, situací do našeho života.

Je výborným pomocníkem při meditacích pro duši, která se nedokáže soustředit a neustále jí něco lítá myšlenkami nebo nervozitou a neklidem v těle.

Tento kousek možná budete první dny a týdny mít neustále u sebe. Je to velmi uklidňující energie, která zároveň dodává pocit svobody a jistoty v sebe, v okolní život, abychom podnikly kroky, na které sami čekáme. 

V tanci vejít do Nového. 

Kdo dočetl až sem, tak tak v popisu pro pocit chtění nemělo být uvedeno, že je to krystal, který v sobě nese vzduchovou kapsli vody a vodní již nepohyblivou bublinu. Když nasvítíte krystal, vnímáte, že vody tam bylo kdysi více a krystal s vodou vyvíjet. 

Je to tedy velmi unikátní kousek, v propojení s miliony let starými informacemi...

0,66 kg

25 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ