Kyanit křídlo - 1,4 kg

Vyprodáno

Nádherný velký kus Kyanitu ve tvaru křídel, který je propojený s bytostmi Modrých Ptáků (Blue Anvian), kteří s námi pracují a pomáhají nám na naší cestě a v komunikaci s Vyšší Sférou, u mnoho lidí jsou jejich novými průvodci.

Kyanit je krystalem Nové Doby.

Tento krystal pomáhá v určitém ukotvení na Zemi, pro rozpomenutí, proč jsme tady v tento čas a jaký máme na Zemi úkol. Nalazuje a pomáhá v přirozené komunikaci s dalšími vesmírnými Bytostmi, nalazení se na Světelný jazyk, nyní nastala ta správná doba nechat vše projevovat skrz naše hrdlo nahlas.

To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno, sdíleno, předáváno.

Kyanit je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneš mluvit ty Pravdu a Vyjádříš sebe, pomůžeš tím i ostatním. Je zde také pro ukotvení světelného jazyka. Krystal dodává také důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Kyanit dokáže transformovat negativní až toxické energie. Vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším propojení. Každý náš pocit, veškerá naše myšlenka má pro náš život význam.

Krystal pomáhá pochopit druhé lidi a neposuzovat je, vnímat je Bezpodmínečnou Láskou a Propojení. I když je tak světelně Napojený nahoru, je to krystal, který ukazuje a předává jak žit v Harmonii zde na Zemi, abychom měli vše, co potřebujeme, přijali i hojnost a veškeré dary, které jsou nám nabízeny.


3 000,00 Kč

Krystal je velmi propojený s komunikací jako takovou, nejen s bytostmi Modrého paprsku a Blue Bird, ale i s posláním pomoci druhým lidem PŘEDÁVAT a INSPIROVAT - jak slovem, tak tvorbou nebo svým šťastným žitím.

Krystal je propojený i s dalšími bytostmi Modrého paprsku Vyšší Světelné Sféry. (Arkturiáni, Plejáďané, Sírius...)

OČISTA: Kyanit veškeré energie umí transformovat v sobě nic nezadržuje a tak se nemusí očišťovat.

Pokud to ale vnímáme, použijeme Světlo nebo vykuřovadlo. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ