Kyanit modrý Mistrovský krystal - 1,5 kg

Vyprodáno

Těžko se dá sehnat tak nádherný krystalický Modrý kyanit v takové velikosti! Je to opravdu náherný a mocný kus propojený s Archandělem Michaelem a modrým mečem. 

Kyanit je krystalem Nové Doby, takovýto velký kus zaštiťuje opravdu velký pozemek a dosah. Je to krystal očišťující, ale také komunikační, jehož krystalické vibrace v nás pomáhají otevírat kanály pro komunikaci s jemnohmotnou sférou. 

Tento krystal pomáhá v určitém ukotvení na Zemi, pro rozpomenutí, proč jsme tady v tento čas a jaký máme na Zemi úkol. Nalazuje a pomáhá v přirozené komunikaci s dalšími vesmírnými Bytostmi, nalazení se na Světelný jazyk, nyní nastala ta správná doba nechat vše projevovat skrz naše hrdlo nahlas.

To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno, sdíleno, předáváno.

Kyanit je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneš mluvit ty Pravdu a Vyjádříš sebe, pomůžeš tím i ostatním. Je zde také pro ukotvení světelného jazyka. Krystal dodává také důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Kyanit dokáže transformovat negativní až toxické energie. Vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším propojení. Každý náš pocit, veškerá naše myšlenka má pro náš život význam.

Krystal pomáhá pochopit druhé lidi a neposuzovat je, vnímat je Bezpodmínečnou Láskou a Propojení. I když je tak světelně Napojený nahoru, je to krystal, který ukazuje a předává jak žit v Harmonii zde na Zemi, abychom měli vše, co potřebujeme, přijali i hojnost a veškeré dary, které jsou nám nabízeny.

Krystal je modré linie různých ras, ale tento kousek je především propojení s energií Archanděla Michaela a práci s ním jak pro sebe, kolektivní úrovně, tak také pro ostatní lidi, kterým smíme pomáhat. 

OČISTA: Kyanit veškeré energie umí transformovat v sobě nic nezadržuje a tak se nemusí očišťovat.

Pokud to ale vnímáme, použijeme Světlo nebo vykuřovadlo. 

Tento mocný kousek má 1,5 kg 

6 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ