Kyanit modrý

Vyprodáno

Krystal Kyanit je duchovní krystal Nové Doby propojený s bytostmi Blue Avian a bytostmi Modrého paprsku Vyšší Světelné Sféry. (Sírius, Arkturiáni, Plejáďané...)

Tento krystal je vhodný do ruky pro naši práci, v pomoci ukotvení zde na Zemi, v pocítění vyšších vibrací skrze tělo. To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno...

Kyanit je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneš mluvit ty Pravdu a Vyjádříš sebe, pomůžeš tím i ostatním.

Krystal nám dodává sebedůvěru jít v před a následovat naše sny, vize, pocity a celkové projevení Duchovní cesty v našem každodenním životě. 

Kyanit je úžasný krystal, který dokáže transformovat velmi silné negativní až toxické energie a přitom je to krystal Nové doby, který se od těchto energií umí sám očišťovat. 

Pomáhá také vše ve svém okolí uvádět do vyšších energií, do harmonie, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším, co nás obklopuje jsme propojení a má pro nás nějaký význam. Nejen věci fyzické, ale také naše myšlenky a vyřčená slova... 


790,00 Kč
Please select variants first