Kyanit surový v křišťálu

Vyprodáno

Nádherný krystalický Kyanit velmi vysoké kvality. Tento kámen je propojený s bytostmi Modrého paprsku (Blue Anvian, Sírius, Plejády, Arkturiáni...), kteří s námi pracují a pomáhají nám na naší cestě Vzestupu a v komunikaci s Vyšší Sférou.

Kyanit je krystalem Nové Doby, Nových Energií a Vzestupu.

Tento krystal pomáhá v určitém ukotvení na Zemi, pro rozpomenutí, proč jsme tady v tento čas a jaký máme na Zemi úkol. Nalazuje a pomáhá v přirozené komunikaci s dalšími vesmírnými Bytostmi, nalazení se na Světelný jazyk, nyní nastala ta správná doba nechat vše projevovat skrz naše hrdlo nahlas.

To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno, sdíleno, předáváno.

Kyanit je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneš mluvit ty Pravdu a Vyjádříš sebe, pomůžeš tím i ostatním. Je zde také pro ukotvení světelného jazyka. Krystal dodává také důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Kyanit dokáže transformovat negativní až toxické energie. Vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším propojení. Každý náš pocit, veškerá naše myšlenka má pro náš život význam.

Krystal pomáhá pochopit druhé lidi a neposuzovat je, vnímat je Bezpodmínečnou Láskou a Propojení. I když je tak světelně Napojený nahoru, je to krystal, který ukazuje a předává jak žit v Harmonii zde na Zemi, abychom měli vše, co potřebujeme, přijali i hojnost a veškeré dary, které jsou nám nabízeny.

Krystal je velmi propojený s komunikací jako takovou, nejen s bytostmi Modrého paprsku, ale i s posláním pomoci druhým lidem PŘEDÁVAT a INSPIROVAT - jak slovem, tak tvorbou nebo svým šťastným žitím.

Modrý kyanit má 0,677 kg - 10x12 cm 

2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ