Kyanit

Vyprodáno

Nádherný krystalický Kyanit velmi vysoké kvality s křišťálem.

Kyanit je duchovním krystalm Nové Doby propojený s bytostmi Blue Avian a bytostmi Modrého paprsku Vyšší Světelné Sféry. (Arkturiáni, Sírius, Plejáďané...)

Tento krystal s křišťálem pomáhá této duši v určitém ukotvení tady na Zemi, aby si rozpomněla, proč je tady v tento čas a jaký má na Zemi úkol, aby si rozpomněla, že je pro ni přirozené komunikovat s dalšími vesmírnými Bytostmi, se kterými je propojena, že nyní nastala ta správná doba. To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno...

Kyanit je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneš mluvit ty Pravdu a Vyjádříš sebe, pomůžeš tím i ostatním. Krystal dodává také důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Kyanit dokáže transformovat negativní až toxické energie. Vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším propojení. Každý náš pocit, veškerá naše myšlenka má pro náš život význam.


1 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ