Kyanit

Vyprodáno

Modrý kyanit nám pomáhá v určitém ukotvení tady na Zemi, aby se duchovní energie stáhly do těla a abych si i skrz naše pocity rozpomněli, proč jsme tady v tento čas a jaký máme na Zemi úkol. 

Abychom si rozpomněli, že je pro nás přirozené komunikovat s dalšími vesmírnými Bytostmi, se kterými jsme propojeni. Učí nás otevírat se novým věcem, energiím a myšlenkám. To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno...věci, které donedávna byly nepředstavitelné, začínáme přijímat, to co bylo alternativní, se stává hlavním tokem.

Kyanit je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneme mluvit Pravdu a Vyjádříme sebe, pomůžeme tím i ostatním kolem nás. Krystal dodává také důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Krystal je propojený s komunikací a bytostmi Blue Avian a bytostmi Modrého paprsku Vyšší Světelné Sféry. (Arkturiáni, Plejáďané, Sírius...) ale také s posláním pomoci druhým lidem PŘEDÁVAT a INSPIROVAT - jak slovem, tak tvorbou nebo svým šťastným žitím.

0,7 kg

1 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ