Labradorit - 1,9 kilo

Vyprodáno

Obrovský skoro 2 kilový mistrovský Labradorit, plně zářící s hlubokou královsky modrou a zelenou barvou, propojený s duchovním Věděním.

Jeho světelný odraz a energie je velmi silná, je to Vědomá osobnost, která má ráda své místo a také pozornost, nikoliv místo, které je plné dalších kamenů, neboť by je ostatní mohl energeticky zastiňovat, a tak snižovat jejich účinky.

Tento krystal nese hluboké poznání a vývoj jak plenty Země, tak v jeho zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy Stvoření a Tvoření. Předání, že my sami jsme Tvůrci, že my sami jsme částí Boha a tak i my bychom měli Tvořit a Projevovat v hmotě věci, projekty, které slouží pro dobro Země, dobro Vesmíru.

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající. A tak i my můžeme procházet naším životem smrtí, která je vlastně vysvobozením ze starých vzorců a energií a značí právě ZNOVUZROZENÍ a naši potřebnou přeměnu.

Krystal Labradoritu nám ukazuje, co v našem životě má význam, co bychom měli následovat, sdílet s ostatními a předávat, šířit a které věci jsou ve starých energií, které se nepouvají vpřed a už dosáhli svého nejvyššího bodu.

Takový to velký kus labradoritu zaslouží své ojedinělé místo a prostor, aby nezastiňoval účinky druhých minerálů a mohl tak plně vysílat energii do prostoru. Hodí se pro svůj koutek do obývacího pokoje nebo nějaké hlavní místnosti, pokud má jít do firmy. Aby vždy mohl nejen jedinci, ale také společenství - skupině předávat to, co je důležité a vedeno Vyšším Duchovním Věděním v propojením se Srdcem. 

4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ