Labradorit 1 kg

Vyprodáno

Hvězdný světelný Labradorit, který má 1 kilo. Zářící krystal modrými paprsky, který je propojený s duchovním Věděním a Moudrostí. Síla těchto kamenů je obrovská, je to Vědomá osobnost, která má ráda své místo a také pozornost, nikoliv místo, které je plné dalších kamenů, neboť by je ostatní mohl energeticky zastiňovat, a tak snižovat jejich účinky.

Tento krystal nese hluboké poznání a vývoj jak plenty Země, tak v jeho zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy Stvoření a Tvoření.

Předání, že my sami jsme Tvůrci, že my sami jsme částí Boha, a tak i my bychom měli Tvořit a Projevovat v hmotě věci, projekty, které slouží pro dobro Země, dobro Vesmíru.

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající. A tak i my můžeme procházet naším životem smrtí, která je vlastně vysvobozením ze starých vzorců a energií a značí právě ZNOVUZROZENÍ a naši potřebnou přeměnu.


2 500,00 Kč

Labradorit na každém světle vypadá jinak. 

Očista a nabití: Labradorit můžete čistit pod vlažnou vodou, energeticky myšlenkou, či záměrem nebo vykuřovadly (palo santo, kadidlo). 

Labradority nenabíjejte na přímém slunci, Labradority milují měsíc a noc, takže mu uděláte radost, pokud jej vystavíte úplňku, či krásným hvězdným nocem. © 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ