Labradorit - duchovní krystal 1,5 kg

Vyprodáno

Velký mistrovský světelný Labradorit v nejvyšší kvalitě, plně zářící, propojený s duchovním Věděním. Jeho světelný odraz a energie je velmi silná, je to Vědomá osobnost, která má ráda své místo a také pozornost, nikoliv místo, které je plné dalších kamenů, neboť by je ostatní mohl energeticky zastiňovat, a tak snižovat jejich účinky.

Tento krystal nese hluboké poznání a vývoj jak plenty Země, tak v jeho zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy Stvoření a Tvoření. Předání, že my sami jsme Tvůrci, že my sami jsme částí Boha a tak i my bychom měli Tvořit a Projevovat v hmotě věci, projekty, které slouží pro dobro Země, dobro Vesmíru.

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající. A tak i my můžeme procházet naším životem smrtí, která je vlastně vysvobozením ze starých vzorců a energií a značí právě ZNOVUZROZENÍ a naši potřebnou přeměnu.

Krystal Labradoritu nám ukazuje, co v našem životě má význam, co bychom měli následovat, sdílet s ostatními a předávat, šířit a které věci jsou ve starých energií, které se nepouvají vpřed a už dosáhli svého nejvyššího bodu.

Krystal má 1,5 kila.

4 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ