Labradorit

Vyprodáno

Labradorit je duchovní krystal s velmi silnou duchovní energií, můžete v něm vidět odraz celého Vesmíru a stvoření. Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ.

Tak nám i Labradorit bude ukazovat, co v našem životě by chtělo transformovat a pustit, změnit, aby to nové mohlo k nám přijít vědomě a v poklidu. Již není potřeba silných transformací, pokud je provázeno alespoň určitým Věděním a nalazením se na Vyšší Podstatu. 

Pokud měníme své vibrace, máme poté potřebu měnit i věci kolem sebe, abychom se cítili v souladu se vším, co nás obklopuje, a to může zahrnovat veškeré oblasti - práci, přátelé, domov, ale také věci běžného života - změna oblečení, barev apod. 

Je to duchovní krystal, který nám ukazuje naši velikost, kdo jsme a jaké je naše poslání. 

 

430,00 Kč
Please select variants first

Labradorit nám pomáhá při astrálním cestování a komunikaci s bytostmi vyšších dimenzí. Na jeho vesmírné záři můžete navštěvovat a zkoumat místa, kde jste se ještě nevydali.

Jeho silná ochranná energie, odkloňuje útoky a zahaluje vás do ochranného štítu v případě nebezpečí.

Kámen Labradoritu nám pomáhá překonat strach ze změn a z neznámého. 


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.