Labradoritové srdce

Vyprodáno

Labradoritové srdce jako Vesmírný kámen propojený s duchovním Věděním. Srdce může být kontaktním krystalem, který můžeme držet v rukou, nebo jej mít v posteli jak pro duchovní ochranu, ale také astrální cestování a uvědomění si další reality skrze naše sny.

Srdce může být dárkem pro nás samé, ale také pro ostatní, kteří se chtějí otevřít duchovním vyšším energiím, kosmických energiím. Lidé, kteří mají kořeny, ale zapomněli letět, přát si a tvořit.

Tento krystal nese hluboké poznání a vývoj jak plenty Země, tak v jeho zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy Stvoření a Tvoření.

Předání, že my sami jsme Tvůrci, že my sami jsme částí Boha, a tak i my bychom měli Tvořit a Projevovat v hmotě věci, projekty, které slouží pro dobro Země, dobro Vesmíru.

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající. A tak i my můžeme procházet naším životem smrtí, která je vlastně vysvobozením ze starých vzorců a energií a značí právě ZNOVUZROZENÍ a naši potřebnou přeměnu.

Krystal Labradoritu nám ukazuje, co v našem životě má význam, co bychom měli následovat, sdílet s ostatními a předávat, šířit a které věci jsou ve starých energií, které se neposouvají vpřed a už dosáhli svého nejvyššího bodu.

Krystal je vhodný vystavovat měsíčnímu svitu, nejlépe na úplněk. Je to noční vesmírný krystal, slunce mu nedělá dobře.

0,3 kg


1 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ