Lapis Lazuli královský - 1,33 kg

Vyprodáno

Obrovský kus královského a velmi mocného Lapis Lazuli, který je vhodný jako výstavní krystal do prostoru, kde může předávat své vysokovibrační energie otevřeného Vědomí, Koruny spolu v propojení s Čistotou a Pravdou.

Je to nádherný kus. Pomocník, průvodce a rádce, jenž nese určité silné Vědomí. Je zde působí především na oblast 3. oka a Korunní čakry, je přiřazen k Vyšším energiím a je zde pro ty, kteří jsou schopni přijímat jeho Světlo a energie.

Jako králové, mágové, ti, kteří přijímají z kosmického - zdrojového principu vize, informace pro Národ, pro ostatní lidi pro společní Vzestup. Jako ti, jenž jsou vedeni ostatní vést a pomáhat jim informacemi na společné Cestě.

Energie mocných Lapisů byla dobře známa mnoha prastarým kultarám, které ho používali na rituální předměty a jako ochranné kameny a talismany, Vědomé krystaly jako je Lapis Lazuli.

Tento krystal - Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky Tutanchamona, královka Kleopatra používala lapisový prach na oční modré stíny. Egypťané byli s tímto kamenem velmi propojení. Obsahuje Vědomí, bez iluzí, čistotu a Pravdu. Otevřenou korunu nezatíženou osobním jednáním, egem.

Krystal je velmi silným společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze, chyby a také karmu z více rovin. Tento krystal má velmi přímou energii a tak je zde jako dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou Pravdu a sejmout závoje iluzí. V tomto bodě pak plně příjmout Sebe Sama.

Krystal svou nádhernou královsky modrou barvou působí svým paprskem na Třetí Oko v propojení s Krční čakrou. Je propojen s kolektivní Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli ukazuje naše prošlé zkušenosti a jejich poučení, které jsme v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj.

Krystal je uzpůsobený tak, aby stál a zářil na nás ve své velikosti. Stojí na ploše tak, jak je zobrazený na první fotce.


6 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ