Lapis lazuli surový - 930 g

Vyprodáno

Nádherný velký kus mocného Lapis Lazuli ve své nádherné surové formě.

Lapis je krystal, jehož energie byla dobře známa mnoha kultarám, které je používali jako talismany a rituální předměty, je součástí i zlaté posmrtné masky Tutanchamona.

Lapis je velmi silným společníkem, který nám zobrazuje karmu, ne jen tu zemskou, ale z hvězdné podstaty, abychom v tétu husté rovině vyřešili to, jenž jsme i v jiných prostorách vykonali. Tento krystal je velmi přímý, a tak je pro ty, kteří chtějí sejmout své iluze a vidět skutečnou pravdu, která volá po plném přijetí Sebe Sama.

Krystal jako takový působí svým modrým paprskem na Třetí Oko v propojení s Krční čakrou a Vyšší komunikací. Je propojen s Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli ukazuje naše prošlé zkušenosti a jejich poučení, které jsme v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj.

Krystal je propojen s hlubší sférou je vhodným pomocníkem pro práci se sny a jejich pamatování a rozpoznání klíčových bodů a symbolů. Taktéž je propojený s Egyptem, symboly, Zasvěceními, které jsme zde mohli projít.

Zavolej k sobě zpátky sílu, která ti náleží a na kterou jsi připraven, neboť jsi Poučen...


2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ