Lapis Lazuli

Vyprodáno

Nádherný kousek mocného Lapis Lazuli jehož energie byla dobře známa mnoha prastarým kultarám, které ho používali na rituální předměty a jako ochranné kameny a talismatny, Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky Tutanchamona.

Krystal je velmi silným společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze, chyby a také karmu z více rovin. Tento krystal má velmi přímou energii a tak je zde jako dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou Pravdu a sejmout závoje iluzí. V tomto bodě pak plně příjmout Sebe Sama.

Krystal svou nádhernou královsky modrou barvou působí svým paprskem na Třetí Oko v propojení s Krční čakrou. Je propojen s kolektivní Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli ukazuje naše prošlé zkušenosti a jejich poučení, které jsme v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj.

1 550,00 Kč

Krystal je propojen s hlubší sférou je vhodným pomocníkem pro práci se sny a jejich pamatování a rozpoznání klíčových bodů a symbolů. Taktéž je propojený s Egyptem, symboly, Zasvěceními, které jsme již prošly, dary, které mají být v pokoře opět aktivovovány.

Zavolej k sobě zpátky sílu, která ti náleží a na kterou jsi připraven, neboť jsi Poučen...

Destička má plochu na postavení krystalu, tak jak je na úvodní fotce.

Krystal 282 g

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ