Lapis Lazuli

Vyprodáno

Obrovský kus mocného Lapis Lazuli, kterých prochází zlatý pyrit. Jeho energie byla dobře známa mnoha prastarým kultarám, které ho používali na rituální předměty a jako ochranné kameny a talismatny, Vědomé krystaly jako je Lapis Lazuli.

Tento krystal - Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky Tutanchamona. Egypťané byli s tímto kamenem velmi propojení. Obsahuje Vědomí, bez iluzí, čistotu a Pravdu.

Krystal je velmi silným společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze, chyby a také karmu z více rovin. Tento krystal má velmi přímou energii a tak je zde jako dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou Pravdu a sejmout závoje iluzí. V tomto bodě pak plně příjmout Sebe Sama.

Krystal svou nádhernou královsky modrou barvou působí svým paprskem na Třetí Oko v propojení s Krční čakrou. Je propojen s kolektivní Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli ukazuje naše prošlé zkušenosti a jejich poučení, které jsme v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj.

Krystal je uzpůsobený tak, aby stál a zářil na nás ve své velikosti. Stojí na ploše tak, jak je zobrazený na první fotce.

krystal má 16x8,5 cm a 0,75 Kg

4 500,00 Kč
Please select variants first