Lapis lazuli

Vyprodáno

Krásný kousek Lapis Lazuli, kterým prochází zlatý pyrit. Jeho energie byla dobře známa mnoha prastarým kulturám, které ho používali na rituální předměty a jako ochranné kameny a talismany, Vědomé krystaly jako je Lapis Lazuli.

Egypťané byli s tímto kamenem velmi propojení. Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky Tutanchamona. Královna Kleopatra z krystalového lapisového prachu používala modré oční stíny... Lapisy jsou zároveň propojeny s bohyní ISIS.

Obsahuje Vědomí, bez iluzí, čistotu a Pravdu, pomoc Vzestupu a planetárnímu osvobození.

Krystal je velmi silným společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze, chyby a také karmu z více rovin. Tento krystal má velmi přímou energii a tak je zde jako dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou Pravdu a sejmout závoje iluzí. V tomto bodě pak plně příjmout Sebe Sama.

Krystal svou nádhernou královsky modrou barvou působí svým paprskem na Třetí Oko v propojení s Krční čakrou. Je propojen s kolektivní Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli ukazuje naše prošlé zkušenosti a jejich poučení, které jsme v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj.

Krystal je uzpůsobený tak, že má plošku, aby stál a zářil na vás ve své velikosti.

0,4 kg

2 280,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ