Lapis

Vyprodáno

Nádherný a obrovský Lapis lazuli jako křídlo z posvátné geometrie Lásky a Míru 9/11 tvořena vysokovibračními krystaly s Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o plazmatické růženíny.

Tato geometrie vznikla jako otisk Lásky a Míru do krystalové mřížky planety Země a nesoucí se skrze krystalické Vědomí a paprsky k dalším krystalům. Krystaly z těchto území mají velmi vysoké světlo a energii, stále jsou zde ve vysokých horách fyzické krystalové chrámy. Tyto krystaly mají velmi vysoké světlo, jsou aktivní a připraveny nám pomoci v udržování osobních vibrací a také otevření se novým vyšším energiím, které skrze nás chtějí prostoupit...

Je to nádherný kus. Pomocník, průvodce a rádce, jenž nese určité silné Vědomí. Je zde působí především na oblast 3. oka a Korunní čakry, je přiřazen k Vyšším energiím a je zde pro ty, kteří jsou schopni přijímat jeho Světlo a energie.

Jako králové, mágové, ti, kteří přijímají z kosmického - zdrojového principu vize, informace pro Národ, pro ostatní lidi pro společní Vzestup. Jako ti, jenž jsou vedeni ostatní vést a pomáhat jim informacemi na společné Cestě.

Energie mocných Lapisů byla dobře známa mnoha prastarým kulturám, které ho používali na rituální předměty a jako ochranné kameny a talismany, Vědomé krystaly jako je Lapis Lazuli.

Tento krystal - Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky Tutanchamona, královka Kleopatra používala lapisový prach na oční modré stíny. Egypťané byli s tímto kamenem velmi propojení. Obsahuje Vědomí, bez iluzí, čistotu a Pravdu. Otevřenou korunu nezatíženou osobním jednáním, egem.

Krystal je velmi silným společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze, chyby a také karmu z více rovin. Tento krystal má velmi přímou energii a tak je zde jako dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou Pravdu a sejmout závoje iluzí. V tomto bodě pak plně přijmout Sebe Sama.

Krystal svou nádhernou královsky modrou barvou působí svým paprskem na Třetí Oko v propojení s Krční čakrou. Je propojen s kolektivní Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli ukazuje naše prošlé zkušenosti a jejich poučení, které jsme v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj.

2 Kg

9 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ