Laserový Křišťál tangerine

Vyprodáno

Unikátní křišťálová dlouhá hůlka do ruky jako posvátný nástroj. 

Navíc tento kousek v sobě nese oranžovou esenci, které se jinak přezdívá Tangerine krystal, který je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie.

Je to krystalová hůlka pro veškerou práci, která nám bude předána a kterou pocítíme svým srdcem.

Jedná se o silný křišťál na každodenní osobní práci, jako zdroj křišťálové energie propojený s Lemurií a informacemi, technologiemi, léčitelstvím, posvátným partnerstvím, které již bylo na Zemi obsáhnuto a to vše v propojení s naší přítomnosti, Novou dobou a etapou, kterou zažíváme.

Sdílení informací, předávání, rozvibrování světelných těl, naše rozpomenutí, a aktivace paměti... schopností, síly, rozšíření Vědomí.

Lemurský křišťál světelných a velmi čistých energií je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu.

Křišťálovou laserovou hůlku můžeme použít na práci s fyzickým tělem, pro energetické operace, odblokování, ale také vysílání silných paprsků světla, pro změnu toku energií, narovnání posvátné geometrie všeho živoucího. 

Křišťálové krápníky, světelné hůlky v surovém stavu jsou posvátné nástroje, a tak je potřeba k nim přistupovat s respektem. 

170 g


2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ