Laserový průtokový oboustranný Akvamarín + turmalín

Vyprodáno

Nádherný laserový akvamarín jako přírodně ukončený krystal, světelné a průtokové energie, kterým prochází černý turmalín a jedná se tak o velmi silné propojení a energii s ochranným a očišťujícím turmalínem.

Tento kousek je z oblasti Shigar, z vysokých Pákistánských hor, které jsou propojené s nanebevzatým mistrem El Moryou.

Krystaly akvamarínu z vysokých hor vibračně žijící již v nebesích napomáhají jak v udržování, tak v rychlém zvýšení našich osobních vibrací a vibračním nalazením se na komunikaci s bytostmi z vyšších dimenzí, hvězdnou rodinou a v komunikaci s naší mateřskou lodí.

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů.

Tekuté světlo, které působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává. Centra, která doposud spala, nebo byla zahalena určitými závoji. Je to znovu - nalezení naší Galaktické podstaty. Být opět součástí celku.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Všeho nového, naší další etapy.

Pomáhá v pochopení Světelného jazyka, různých symbolů, kódů, se kterými můžeme pracovat nebo které se nám ukazují. Tento krystal vhodným ,,překladačem,, mezi námi, naší esencí a vše, co nás obklopuje a ještě nemáme pochopeno svým Vědomím.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveň jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Černý turmalín ale vše pomáhá rychleji odklonit a očistit. Je pomocníkem pro napojování se na astrální sféry, při astrálním cestování, kde nám z cesty odkloňuje pro nás nepříznivé energie a je dobrým ochráncem... tak mohu letět ještě dál, než kde jsem se doposud dostal. 

Skrze krystaly akvamarínu se také můžeme propojovat i s mistrem El Moryou a modrým paprskem...

Mistrovský kousek, který si vás zavolá vaším srdcem a energii ucítíte i skrze obrazovku...

50 gramů

23 232,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ