Laserové prastaré křišťály

Vyprodáno

Nádherné unikátní světelné prastaré laserové křišťály, který v sobě nesou velmi silné energie. Vyrůstají ze své základny, tudíž jsou dobře ukotvené a tak mohou vysílat silné paprsky světla a mají při tom ukotvující podporu. 

Laserové krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Nádherná surová křišťálová hůlka, která v sobě také nese moudrost, neboť je to krystal, který už cosi zažil a je nám tak schopný předat svoji nasbíranou moudrost.

Laserový křišťál v sobě koncentruje obrovské množství energie a dokáže vyslat velmi silný laserový paprsek. Proto tento krystal je vhodný pro někoho, kdo s krystaly už pracuje, nebo si rozpomíná na to, že už s krystaly pracoval.

Laserový křišťál můžete použít jako léčitelský nástroj, jako nástroj, který dokáže v sobě koncentrovat energie a pak ji v důležitých chvílích vyslat v zesílené energii. Např. i pro naše vize, pro odblokování energií, odpoutání partnerských šňůr, pro odklonění situací, přivolání deště apod. Tato tvůrcovská energie se skrze krystal projevuje v zesílené formě. 

Tento kámen je uzpůsobený tak, že se nemusí držet v rukou, ale propojí se s naším Vědomím a koná pokud jej máme poblíž pole... 

Křišťál a jeho tekuté světlo nám zobrazuje to, co není naší přirozenou součástí - naše ztotožnění s věcmi, či programy, které jsou od druhých lidí, ale my je přijímáme do svého pole, a tím pádem za své. Může to být vše, co se nás jako zkoušky na naší cestě snaží ovlivnit, abychom ale ve finále byli sami sebou jistí a ve své síle.

Jeho laserový paprsek dokáže prostupovat veškerou energii, vibraci, dokáže narovnávat posvátnou geometrii do své zdrojové podstaty. Dokáže prostupovat veškeré vrstvy Země (i vnitřní Zem).

0,35 kg

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ